26.06.10, 07:00 h - 08:00 h |
poranna medytacja Osho
|
Norbert Kulesza |
26.06.10, 07:00 h - 09:00 h |
warsztat „Joga Kundalini”, cz.I (1/2 warsztatu)
|
Hanff Sylwia |
26.06.10, 09:00 h - 15:00 h |
warsztat „Tantra Współczesna:Taniec Kreacji”
|
Rzepecki Dawid |
26.06.10, 09:00 h - 13:00 h |
warsztat "Budzenie energii w medytacjach Osho"
|
Norbert Kulesza |
26.06.10, 09:00 h - 11:00 h |
wykład „Ustawienia hellingerowskie - Prawa i porządki Miłości.
|
Cyzman-Bany Ewa |
26.06.10, 10:00 h - 14:00 h |
warsztat wokalny dla początkujących „Laboratorium głosu” cz.I
|
Olga Szwajgier |
26.06.10, 11:00 h - 13:00 h |
wykład „Zapomniana medytacja chrześcijańska odpowiedzią na stale rosnący głód głębi serca.”
|
Leśniak Paulina |
26.06.10, 11:00 h - 13:00 h |
wykład „Wprowadzenie do Integral Life Practice”
|
Chybicki Jarosław |
26.06.10, 15:00 h - 17:00 h |
wykład "Tai Chi, a świat zachodni"
|
Sroczyński Mariusz |
26.06.10, 15:00 h - 19:00 h |
warsztat „Medytacja chrześcijańska - żywa tradycja modlitwy Ojców i Matek Pustyni”
|
Leśniak Paulina |
26.06.10, 15:00 h - 19:00 h |
warsztat„Krąg Kobiet – Ceremonia Pełni – Ceremonia Wdzięczności”
|
Eichelberger Joanna |
26.06.10, 15:00 h - 19:00 h |
warsztat „Warsztat Integralnego Rozwoju”
|
Chybicki Jarosław |
26.06.10, 17:00 h - 19:00 h |
wykład „Praktyka zen w klasztorze japońskim”
|
Moneta-Malewska Maria |
26.06.10, 19:30 h - 21:30 h |
wykład „ Jak się nie narobić i być szczęśliwą”
|
Miller Katarzyna |
27.06.10, 07:00 h - 08:00 h |
Poranna otwarta medytacja z rozruchem.
|
Moneta-Malewska Maria |
27.06.10, 07:00 h - 09:00 h |
warsztat „Joga Kundalini”, cz.II (1/2 warsztatu)
|
Hanff Sylwia |
27.06.10, 09:00 h - 11:00 h |
warsztat „Tai-chi” cz.1
|
Sroczyński Mariusz |
27.06.10, 09:00 h - 13:00 h |
warsztat „Medytacja chrześcijańska - mantra w modlitwie chrześcijańskiej - nauka o. Johna Maina OSB”
|
Leśniak Paulina |
27.06.10, 10:00 h - 14:00 h |
warsztat wokalny dla początkujących „Laboratorium głosu”cz.II
|
Olga Szwajgier |
27.06.10, 10:00 h - 19:00 h |
warsztat „OBYWATEL WSZECHŚWIATA - Zen w życiu codziennym”
|
Moneta-Malewska Maria |
27.06.10, 10:00 h - 17:00 h |
warsztat „Czy moja mama była macochą, a tata ojcem Kopciuszka?”
|
Miller Katarzyna |
27.06.10, 11:00 h - 13:00 h |
wykład „Laboratorium Ciała: O Tantrze, Tensegrity i nie tylko…”
|
Rzepecki Dawid |
27.06.10, 14:00 h - 18:00 h |
warsztat: ,,Wprowadzenie do pracy z dźwiękiem mis metodą P. Hessa”
|
Jakub Dorosz |
27.06.10, 15:00 h - 19:00 h |
warsztat „Tensegrity Intensive- Klucz do ciała”
|
Rzepecki Dawid |
27.06.10, 15:00 h - 17:00 h |
wykład „Ustawienia hellingerowskie- Rodzice - brama do Boga i Oświecenia. Będzie też trochę o Dekalo
|
Cyzman-Bany Ewa |
27.06.10, 17:00 h - 19:00 h |
warsztat „Tai-chi” cz.2
|
Sroczyński Mariusz |
27.06.10, 19:00 h - 21:00 h |
prezentacja „Laboratorium głosu”
|
Olga Szwajgier |
27.06.10, 19:00 h - 21:00 h |
prezentacja - sesja otwarta Medytacji Labiryntu
|
Hanff Sylwia |
27.06.10, 20:00 h - 21:00 h |
palenie agnihotry o zachodzie słońca, Kamienny Krąg
|
Bizberg Jarosław |
27.06.10, 21:00 h - 22:00 h |
Pokaz róznych form Tai Chi
|
Sroczyński Mariusz |
28.06.10, 06:00 h - 29.06.10, 07:00 h |
palenie agnihotry o wschodzie i zachodzie słońca, Kamienny krąg
|
Bizberg Jarosław |
28.06.10, 07:00 h - 09:00 h |
warsztat „Joga Kundalini”, cz.I (1/2 warsztatu)
|
Hanff Sylwia |
28.06.10, 09:00 h - 11:00 h |
warsztat " Chi-Kung" cz.1
|
Sroczyński Mariusz |
28.06.10, 09:00 h - 13:00 h |
warsztat: „Gotowanie według 5 przemian” (bez praktyki)
|
Romanowska Anna |
28.06.10, 09:00 h - 13:00 h |
warsztat „Ustawienia hellingerowskie: Wybaczyć Mamie, wybaczyć Tacie"
|
Cyzman-Bany Ewa |
28.06.10, 10:00 h - 14:00 h |
warsztat wokalny dla początkujących „Laboratorium głosu” cz.I
|
Olga Szwajgier |
28.06.10, 10:00 h - 17:00 h |
warsztat „Gdzie jest moja mała dziewczynka?”
|
Miller Katarzyna |
28.06.10, 11:00 h - 13:00 h |
wykład „Spotkanie z Terapią Homa (Starożytną wiedzą o bioenergii) i pokaz palenia agnihotry”
|
Bizberg Jarosław |
28.06.10, 14:00 h - 18:00 h |
warsztat - sesja otwarta Medytacji Labiryntu
|
Hanff Sylwia |
28.06.10, 15:00 h - 17:00 h |
wykład„Ciało Oddech Rytm- Taniec 5 rytmów”
|
Eckert Beata |
28.06.10, 15:00 h - 17:00 h |
wykład ,,Aromaterapia – zastosowanie terapeutycznych olejków eterycznych w oddziaływaniu na sferę fi
|
Jakub Dorosz |
28.06.10, 15:00 h - 19:00 h |
warsztat „Ustawienia hellingerowskie:Macierzyństwo - wymiar duchowy, osobisty i fizyczny. ”
|
Cyzman-Bany Ewa |
28.06.10, 17:00 h - 19:00 h |
warsztat "Chi-Kung" cz.2
|
Sroczyński Mariusz |
28.06.10, 17:00 h - 19:00 h |
wykład „ Osho – człowiek, idea, medytacja”
|
Norbert Kulesza |
28.06.10, 20:00 h - 22:00 h |
Koncert gongów i mis tybetańskich „Kąpiel w dźwiękach – magiczna podróż do Tybetu”
|
Jakub Dorosz |
28.06.10, 20:00 h - 21:00 h |
palenie agnihotry o wschodzie i zachodzie słońca, Kamienny krąg
|
Bizberg Jarosław |
29.06.10, 06:00 h - 07:00 h |
palenie agnihotry o wschodzie i zachodzie słońca, Kamienny krąg
|
Bizberg Jarosław |
29.06.10, 07:00 h - 08:00 h |
poranna medytacja Osho
|
Norbert Kulesza |
29.06.10, 07:00 h - 09:00 h |
warsztat Joga kundalini”, cz. II (1/2 warsztatu)
|
Hanff Sylwia |
29.06.10, 09:00 h - 11:00 h |
warsztat "Tai-chi" cz.1
|
Sroczyński Mariusz |
29.06.10, 09:00 h - 15:00 h |
warsztat „Tantra Współczesna:Taniec Kreacji”
|
Rzepecki Dawid |
29.06.10, 09:00 h - 11:00 h |
wykład „Ekologia zorientowana na proces”
|
Palusiński Robert |
29.06.10, 09:00 h - 11:00 h |
wykład „Ustawienia hellingerowskie - Systemy w działaniu - o tym w czym jesteśmy zanurzeni, co na na
|
Cyzman-Bany Ewa |
29.06.10, 10:00 h - 14:00 h |
warsztat wokalny dla początkujących „Laboratorium głosu” cz.II
|
Olga Szwajgier |
29.06.10, 10:00 h - 17:00 h |
warsztat „ Co dobrego z moją kobiecością?”
|
Miller Katarzyna |
29.06.10, 11:00 h - 15:00 h |
warsztat "Odkrywanie zmysłów w medytacjach Osho"
|
Norbert Kulesza |
29.06.10, 14:00 h - 18:00 h |
warsztat „Ciało Oddech Rytm- Taniec 5 rytmów”
|
Eckert Beata |
29.06.10, 14:00 h - 18:00 h |
warsztat „Ustawienia hellingerowskie- Źródła osobistej wolności i siły - warsztat poświęcony temu co
|
Cyzman-Bany Ewa |
29.06.10, 15:00 h - 17:00 h |
wykład „Krąg kobiet”
|
Eichelberger Joanna |
29.06.10, 17:00 h - 19:00 h |
warsztat "Tai-chi" cz.2
|
Sroczyński Mariusz |
29.06.10, 19:00 h - 21:00 h |
wykład (mini warsztat) „Wszechświat we mnie? Czyli - gdzie naprawdę kończę się ja, a zaczyna Wszechś
|
Palusiński Robert |
29.06.10, 19:00 h - 21:00 h |
wykład „Zastosowanie metody DMT ( Dance Movement Therapy- Terapii Tańcem i Ruchem) w procesie integr
|
Dominko Iza |
29.06.10, 19:00 h - 20:00 h |
palenie agnihotry o wschodzie i zachodzie słońca, Kamienny krąg
|
Bizberg Jarosław |
30.06.10, 06:00 h - 07:00 h |
palenie agnihotry o wschodzie słońca, Kamienny krąg
|
Bizberg Jarosław |
30.06.10, 07:00 h - 09:00 h |
warsztat „Joga Kundalini”, cz.I (1/2 warsztatu)
|
Hanff Sylwia |
30.06.10, 09:00 h - 13:00 h |
warsztat „Tensegrity Intensive- Klucz do ciała”
|
Rzepecki Dawid |
30.06.10, 09:00 h - 18:00 h |
warsztat „Wszechświat we mnie? Czyli - gdzie naprawdę kończę się ja, a zaczyna Wszechświat i po co
|
Palusiński Robert |
30.06.10, 09:00 h - 11:00 h |
wykład (mini warsztat) „Ustawienia Traumy”
|
Kama Korytowska |
30.06.10, 10:00 h - 19:00 h |
warsztat „ Dance Movement Therapy – "Wolność w tańcu zaklęta"
|
Dominko Iza |
30.06.10, 10:00 h - 12:00 h |
wykład „Ustawienia hellingerowskie - Behawioryzm mistyczny - postawa, jako zachowanie Duszy i przest
|
Cyzman-Bany Ewa |
30.06.10, 11:00 h - 13:00 h |
wykład „Ciało Oddech Rytm- Taniec 5 rytmów”
|
Eckert Beata |
30.06.10, 12:00 h - 14:00 h |
wykład "Wu Wei, starożytna zasada działania przez nie-działanie we współczesnej psychologii Arnolda
|
Zieliński Grzegorz |
30.06.10, 13:30 h - 19:30 h |
warsztat „Ustawienia Traumy”
|
Kama Korytowska |
30.06.10, 15:00 h - 19:00 h |
warsztat: ,,Wprowadzenie do pracy z dźwiękiem mis metodą P. Hessa”
|
Jakub Dorosz |
30.06.10, 15:00 h - 19:00 h |
warsztat „Ustawienia hellingerowskie - Dusza czy Ciało?"
|
Cyzman-Bany Ewa |
30.06.10, 19:30 h - 21:30 h |
wykład „Jak uwieść i nie być rzuconą?”
|
Miller Katarzyna |
01.07.10 |
Medytacja poranna "Ciało jako medytacja"
|
Kama Korytowska |
01.07.10, 07:00 h - 09:00 h |
warsztat Joga kundalini”, cz. II (½ warsztatu)
|
Hanff Sylwia |
01.07.10, 09:00 h - 13:00 h |
„Gotowanie według 5 przemian” (bez praktyki)
|
Romanowska Anna |
01.07.10, 09:00 h - 11:00 h |
wykład (mini warsztat), „Integracja Body Mind- Zielona Latifa”
|
Kama Korytowska |
01.07.10, 09:00 h - 11:00 h |
wykład „Panorama społeczna- co tak naprawdę kieruje naszym życiem?”
|
Ewa Foley |
01.07.10, 10:00 h - 19:00 h |
warsztat „Wewnętrzni Przewodnicy - warsztat o podejmowaniu decyzji ( inaczej )”
|
Zieliński Grzegorz |
01.07.10, 10:00 h - 14:00 h |
warsztat „Ciało Oddech Rytm-Taniec 5 rytmów”
|
Eckert Beata |
01.07.10, 11:00 h - 18:00 h |
warsztat „Chcę być kochana tak jak chcę”
|
Miller Katarzyna |
01.07.10, 11:00 h - 13:00 h |
wykład „Mindfulness (uważność) oraz MBSR. Terapie oparte na uważności.“
|
Holas Paweł |
01.07.10, 15:00 h - 19:00 h |
warsztat “Integracja Body Mind- Zielona Latifa”
|
Kama Korytowska |
01.07.10, 15:00 h - 19:00 h |
warsztat „Mindfulness (uważność) oraz MBSR. Terapie oparte na uważności.”
|
Holas Paweł |
01.07.10, 15:00 h - 19:00 h |
warsztat „Panorama społeczna- Dowiedz się, w jaki sposób organizujesz w swojej głowie innych ludzi w
|
Ewa Foley |
01.07.10, 19:00 h - 21:00 h |
wykład (mini warsztat) „Medytacja zorientowana na proces”
|
Palusiński Robert |
01.07.10, 19:00 h - 21:00 h |
wykład „Zastosowanie metody DMT ( Dance Movement Therapy- Terapii Tańcem i Ruchem) w procesie integr
|
Dominko Iza |
02.07.10 |
Sesje indywidualne dla chętnych
|
Kama Korytowska |
02.07.10, 07:00 h - 08:00 h |
Poranna medytacja jogiczna
|
Hanff Sylwia |
02.07.10, 09:00 h - 13:00 h |
warsztat "Psychologia Kariery: jak łączyć karierę z mitem życiowym"
|
Zieliński Grzegorz |
02.07.10, 09:00 h - 11:00 h |
wykład "Wpływ emocji na funkcjonowanie narządów wewnetrznych w tradycyjnej medycynie chińskiej"
|
Romanowska Anna |
02.07.10, 09:00 h - 11:00 h |
warsztat „Joga Kundalini”, cz.I (1/2 warsztatu)
|
Hanff Sylwia |
02.07.10, 10:00 h - 19:00 h |
warsztat „Medytacja zorientowana na proces”
|
Palusiński Robert |
02.07.10, 10:00 h - 17:00 h |
warsztat „Dojrzały, udany, szczęśliwy związek to jedna z najtrudniejszych rzeczy do osiągnięcia na ś
|
Miller Katarzyna |
02.07.10, 11:00 h - 13:00 h |
wykład „Ustawienia hellingerowskie - Światopogląd wcielony. "
|
Cyzman-Bany Ewa |
02.07.10, 14:00 h - 18:00 h |
warsztat „Krąg Kobiet - Kiedy Słońce było bogiem a Księżyc boginią”
|
Eichelberger Joanna |
02.07.10, 14:00 h - 18:00 h |
warsztat „ Dance Movement Therapy - W poszukiwaniu mojego tańca czyli moich korzeni i skrzydeł.”
|
Dominko Iza |